Rockstar Revolt Killer Citrus - Maskáčová reakce na sérii M-100

Novinky z veletrhu NACS se na nás jako každý rok jen hrnou. Po Red Bullu, který se nás rozhodl dokonale zmást a pod známé označení edic schoval úplně nové příchutě s kiwi nebo mandarinkou, se na scénu dostává Rockstar. Jak se nám doneslo před veletrhem, moc novinek očekávat nemůžeme, protože se je z většiny podařilo prokouknout už před veletrhem. Pure Zero Watermelon jsme exkluzivně odhalovali již dříve, ale Revolt…

rockstar-revolt-killer-citrus-energy-drink-pure-zero-watermelon-edition-cans

Rockstar Revolt Killer Citrus svým maskáčovým designem jasně připomíná nedávný Monster M-100 Ghost. Zajímavostí je i téměř stejná příchuť. Zatímco Ghost moc neodhaluje svou citrusovou chuť se 100 kaloriemi a 100mg kofeinu na plechovku, tak Rockstar Revolt rovnou hlásí, že je jeho citrusová chuť doslova zabijácká. Boje tedy běží na plné obrátky a tak Monster s Rockstarem nejde jen proti sobě, ale i sérii Kickstart od Mtn Dew.


English: All new Rockstar Revolt Killer Citrus for US. Design is simillar as on Monster M-100 Ghost and the flavor is the „same“ too! Killer Citrus vs. „The Doctor“ citrus flavor with 100 calories. This fight is not just between Monster and Rockstar! These two are in fight with Mtn Dew Kickstart… (Pure Zero Watermelon is old one).

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.