Rockstar Pure Zero Watermelon - V USA bude meloun bez cukrů!

Konečně máme jasno, jak to je a bude s kdysi testovaným Rockstarem Freeze Watermelon pro USA. Meloun se jako Freeze nakonec přestěhoval do Evropy, kde už řádí spolu s verzí Lime. Za velkou louží jej nahradila Piña Colada a evidentně už tam s ním nepočítají. Místo toho totiž budou mít úplně jinou novinku, kterou vám zcela exkluzivně představujeme právě teď a tady na Energy-Drinks.cz – Rockstar Pure Zero Watermelon!

rockstar-pure-zero-watermelon-bold-line-extension-powerful-porftolio-no-sugar-flyer-new-no-juices

Rockstar nakonec pro melounovou příchuť zvolil zcela jinou cestu a v USA jej tak vyzkouší pouze v sérii Pure Zero, tedy zcela bez cukrů a kalorií. Jedná se o podobný styl, jaký zvolil AMP u své kompletně obměněné nabídky. Jak můžete vidět, novinka není v bílé ani černé Pure Zero sérii a naopak kope svou vlastní cestou. Plechovka je výrazně červená, zařazení mezi zera má pak značit stříbrná hvězda a známé pozadí plechovky.

rockstar-pure-zero-watermelon-bold-line-extension-powerful-porftolio-no-sugar-case-nutrition-new-no-juices

Na plechovce můžete vidět i „nové“ logo upozorňující na obsah 240mg kofeinu v plechovce. Toto logo se již delší dobu objevuje na velké části US plechovek Rockstaru a to především na sérii Pure Zero, Zero Carbu a Fruit Punchi. Leták k novince navíc potvrzuje dlouhé zvěsti o tom, že byl zrušen černý Pure Zero Blue Ice.

rockstar-pure-zero-watermelon-bold-line-extension-powerful-porftolio-no-sugar-can-nutrition-new-no-juices

English: All new Rockstar Pure Zero Watermelon for USA in absolutely new red colored can, which is unexpected in Pure Zero series. Old project, Freeze Watermelon, is no longer in plan for USA, because Rockstar decided to use this flavor without sugar as Pure Zero. The black Blue Ice is discontinued, Rockstar continues with 4 Pure Zero flavours – Silver Ice, Fruit Punch, Mango Orange Passion Fruit and new Watermelon.

All images are exclusively for Energy-Drinks.cz, share this article as you wish, but not the images. Thanks!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.