Sprite Cranberry - Nový brusinkový Sprite je pořád i citrónový

Před vánoci se pomalu a jistě blíží čas nudy na poli energy drinků. Co všechno můžeme a nemůžeme do konce roku čekat, jsme prozradili v tomto souhrnu. Horší to logicky bude i s články, v kapse zbývá pár zajímavostí a nějaké recenze drinků dovezených z Anugy. A také zajímavostí z veletrhu NACS, odkud již dorazily informace o Muscle Strawberry a dvojici MTN Dew Kickstart Rally. Další novinkou z NACS 2013 je Sprite Cranberry!

sprite-cranberry-lemon-lime-can-zero-classic-330mls

Sprite Cranberry je zatím jen limitovaným produktem (čti: při úspěchu zůstane) dostupným v 330ml plechovkách i 1 a 2 litrové PET na území USA. Pokud by uspěl, je v plánu jej šířit dále po světě. A jak je u amíků zvykem, vznikla u brusinkové edice rovnou i Zero verze… Barva nápoje zůstala nezměněná, tedy průzračná, což dává smysl, jelikož i samotný nápoj je stále citrónovo-limetkový, jen s přidanou chutí brusinky.

sprite-cranberry-lemon-lime-can-zero-classic-pet-bottles

Z řady podobných pokusů jsou dnes běžné produkty – různé Fanty, Coca-Cola Vanilla, Pepsi Twist a hromady dalších. U Spritu jsou varianty Cranberry vůbec prvním pokusem o inovaci od roku 2005! Kdo ví, kolik variant bude Sprite časem mít. Už chuť Cranberry nezní vůbec špatně a i u Fanty se po prvním pokusu o jinou příchuť roztrhl s chutěmi pytel po celém světě. Jen musíme doufat, že se pak původní produkt nezkazí jako tomu je u Fanty

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.