Také Rockstar má plechy s promo akcí COD: Advanced Warfare

V posledních letech existovalo jen jediné spojení – Call of Duty + Monster. Jenže letos, kdy vychází Call of Duty: Advanced Warfare, je kupodivu všechno jinak. V Americe běží promo akce na Mountain Dew a v Evropě to měl být jen a pouze Monster (už se objevuje!). Na některých trzích tomu tak ale nakonec nebude. Včera proběhlo představení Rockstaru XDurance Electric Fruit Mix pro Španělsko a všichni si všimli přítomné promo akce…

rockstar-energy-drink-spain-original-guave-xdurance-electric-fruit-mix-call-of-duty-advanced-warfare-promo-cans

Ovšem to nikdo netušil, že je ona promo akce taktéž spojena s se hrou Call of Duty: Advanced Warfare. Ve Španělsku tedy nebudou mít Monster s COD, jelikož se úplně stejné herní odměny objevují právě na konkurenčním Rockstaru. Ta se ve výsledku objeví na 4 příchutích – vedle nového XDurance Electric Fruit Mix také na Originalu, Guavě a modrém XDurance Blueberry+Acai+Pomegranate. Vypadají líp jak Monster, ne?

Komentáře

1 | matafix | před desíti roky

Bude pouze Španělsko nebo se očekává ohlášení dalších zemí ?

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

[1] matafix: Je pár zemí, kde se lidi čílej, že Monster COD nebude. Španělové tam byli a hle, maj RR, takže možná… :) Ale on ani ten seznam zemí s Monsterem nebyl ofiko potvrzen ještě. Uvidíme.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.