Monster COD Advanced Warfare "nebude", sílu dodá MTN Dew

Spojení Monsteru se sérii Call of Duty už bylo nejednou úspěšné. Modern Warfare 2 se ukázal na Assaultu v USA a je z něj ceněný sběratelský kousek, Ghosts zase na Regularu a Lo-Carbu (Absolutely Zeru) napříč světem. Kdekdo tedy očekává, že se úspěšné spojení bude opakovat i u blížícího se dílu Advanced Warfare, což je zřejmě i důvod, proč vznikl následující obrázek. Jenže ten si podle všeho vytvořil někdo doma na koleni:

monster-energy-call-of-duty-advanced-warfare-fake-competition-cans

Fake…

Letos ale bude všechno jinak a tak se téhle plechovky Monsteru opravdu nedočkáme. Teprve před pár hodinami byla totiž vydána tisková zpráva, která odhaluje letošní spojení značky Call of Duty, resp. dílu Advanced Warfare s nápojem Mountain Dew a brambůrky Doritos. Oznámení se sice týká zatím jen USA a akce v ostatních destinacích budou teprve oznámeny, ale jestli za tím hledat zrovna „Monster COD Advanced Warfare“ ?

mountain-dew-doritos-competition-pack-call-of-duty-advanced-warfare-realsReal promo – COD + Mtn Dew & Buritos

Možné je všechno, i když Mountain Dew i Doritos spadají de facto pod PepsiCo, zatímco Monster zase pod Coca-Colu. Pepsi se podařil velký úlovek v podobě přerušení spojení COD s „Coca-Colou“, takže se nedá očekávat, že by se to týkalo jen USA a jinde by toto dřívější spojení pokračovalo. To se tu spíš objeví soutěžní Mountain Dew. V USA to samozřejmě neznamená jen označené obaly, ale také další z obvyklých speciálních příchutí Game Fuel, tentokrát v podobě citronády → Mountain Dew Game Fuel Lemonade Flavour.

Komentáře

1 | RemiiED | před devíti roky

Nech urobia RR s CoD :D

reagovat

2 | Jirka Havel @ | před devíti roky

Mountain Dew limitou z COD:Advanced Warfare už mám,odvezl jsem si jí přímo z Dubaje a je přenádherná. :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.