Tesco oslaví Den Energy drinků 14 denní 20% slevou!

Mezinárodní Den Energy Drinků připadající na 15. srpna zažije letos již svůj 4. ročník. Vznikl v roce 2011 v hlavě Dookyho, dřívějšího sběratele a sběratelského guru, jako oslava energetických nápojů. Dooky sice svůj sběratelský koníček zakončil, jeho nápad ale žije dál. Na začátek byly úspěchem např. domluvené slevy na ShockShopu, jenže postupem času už nemusí nikdo nikomu nic říkat. MDED žije i díky lidem mimo komunitu.

mded-tesco-20-procent-sleva-den-energy-drinkus

20% sleva platí nejen na Red Bull a KX!

Ač nás v sobotu čeká domluvený Big Shock! sraz milovníků energiťáků, k příležitosti 4. Mezinárodního Dne Energy Drinků se toho bude dít mnohem víc. Tak například v Tescu si 1 – 2× měsíčně vyberou zajímavý „den“, ke kterému připraví akce. Tentokrát padla volba i na MDED – Od 13. do 26. srpna běží v Tescu 20% slevová akce na vybrané energetické nápoje a to jen k příležitosti Dne Energy drinků. Takže jestli vám něco z Tesca chybí…

mded-energy-drink-vikend-umela-lezecka-stena-sobotkas

Tím samozřejmě akce k MDED nekončí. Věříme, že se ještě něco zajímavého objeví, i když většině z nás postačí BS! sraz, který určitě překvapí! Příkladem je připomínání tohoto dne v rádiích i akce horolezecké stěny Sobotka, kde pořádají rovnou celý Víkend Energy Drinků (16–17.8) ve spojení s Kofolou resp. Semtexem – ochutnávky zdarma, energy drinky, mícháné alko i nealko nápoje… Jen to sobotní spojení s jinou akcí je lehce úsměvné (viz obrázek). Jestlipak Kofola doveze i Erektus? (nevyrábí se od dob převzetí Semtexu Kofolou :( )

Komentáře

1 | Hafan | před desíti roky

Nevíte někdo o nějaké akci v Brně nebo okolí ? :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.