Vodka Party Power - Klubový drink s vodkou

Značka Party Power před pár měsíci mizela z obchodů a její fanoušci se obávali konce. Místo toho se však vrátila, když se distribuce ujala firma MaxDrinks, která jej již dlouhá léta vyrábí. K návratu byly přidány také energy shoty a později exkluzivně pro Billu vyráběné Club Powery. Od Party Poweru to ale není vše a tak přichází další novinka v podobě Vodka Party Poweru, tedy mixu energetického nápoje s vodkou.

vodka-party-power-energy-drink-logos

Vodka Power se vyrábí ve 250ml plechovce se sleeve fólií a obsahuje 5,5% vodky. Na rozdíl od svých bratříčků není určen pro prodej v supermarketu. K sehnání bude v klubech a barech, kde má nabídnout alternativu k obsluhou míchaným energy drinkům s vodkou. Jeho kvalita je pro nás zatím neznámá, pokud by ale dopadl alespoň tak jako Empire, tak by to nemuselo být vůbec špatné alkoholicko-energetické pití :)

vodka-party-power-energy-drinks

Design je samozřejmě podobný dalším produktům značky Party Power. Bíločervené pozadí je však mírně rozdílné a rozhodně méně zajímavé. Obsah vodky prozrazuje jak samotný název, tak procentuální obsah alkoholu. Nákup Vodka Party Poweru bude nejjednodušší přímo v prodejně MaxDrinks v Kralupech nad Vltavou, jejíž přesnou polohu naleznete na naší mapě. Prohlédnutí přiloženého obrázku potisku prozradí také internetový e-shop, kde se Vodka Power již brzy objeví.

Komentáře

1 | Dooky | před jedenácti roky

Oni ho stejně ještě nemaj ani v Kralupech v tý prodejně.
ještě si musíme počkat.

reagovat

2 | TiN-MAN | před jedenácti roky

Už asi týden se dá sehnat v Praze :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.