Ruský Black Monster nyní koupíte také v ČR!

Pamatujete si na příběh Monsteru pro Ruský trh? Kvůli copyrightu na značku Monster se tam musel přejmenovat a tak byl zvolen název Black Monster. Hádáte správně, „Black“ se v názvu objevil právě jako reakce poté, co nevyšla domluva s majitelem práv na klasický název Monster. Několik let měly plechovky klasických 500ml, nedávno ovšem došlo k obměně a plechy jsou užší a mají pouhých 449ml. No a nám se je pro Vás podařilo přidat na Podpultovky. Zatím sice jen Regular a Mango Loco, ale další by se měly brzy také objevit ;)

Koupíte na eshopu Podpultovky.eu.

Něco jako cola - Nová česká limonáda s colovou příchutí

Nová česká limonáda, tedy spíše Něco jako cola, by jednou chtěla být nejen česká, ale dokonce světová. A tak jsme se na Podpultovkách rozhodli, že ji k tomu zkusíme pomoci. Zatím je to totiž pořád celkem podpultovka a to přesně zapadá do konceptu produktů, které u nás s radostí nabízíme. A ještě raději pomáháme domácím novinkám. Sycenou limonádu Něco jako cola koupíte na Podpultovky.eu ;)

Adventní kalendář Toblerone a další adventní dobroty

Jako každý rok, začátkem listopadu už je sakra na čase začít shánět dobroty pro Mikuláše. U nás na Podpultovkách nyní seženete například skvělý adventní kalendář Toblerone. V sekci ADVENT – VÁNOCE 2021 ovšem naleznete také další adventní kalendář od Kinder a hromadu dalších dobrot. Navštivte Podpultovky.eu a nakupte si dobroty, dokud je ještě čas :)

Sběratelský kousek - Monster Java Oatmilk z Kanady

Všechny kávové Javy od Monsteru seženete jak v USA, tak v Kanadě. A všechny vypadají v podstatě stejně, takže pokud nesbíráte jazykové mutace, nemá moc smysl se o ně snažit. Trochu jinak je na tom Java Farmers Oats. V zemi javorových listů se totiž jmenuje Oatmilk a rozdílný je i její design, což už je pro sběratele o dost zajímavější.

A právě tenhle kousek jsme pro vás sehnali a přidali do nabídky eshopu Podpultovky.eu. Radši moc neváhejte, během pár dní zmizela větší část zásob a další již pravděpodobně nebudou ;)

Rockstary z Ameriky skladem na RockstarEnergy.cz !!!

Dlouhé roky se energy drinky Rockstar z USA na náš trh ne a ne dostat. Původní zdroje vyschly, noví distributoři se k RR nemohli dostat a fanouškům nezbývalo, než využívat eBay či přímého nákupu od tamních sběratelů. Situace se naštěstí mění a k jedinečné nabídce Německých a Britských Rockstárů nyní konečně přidáváme i větší nabídku těch Amerických :)

Na e-shopu RockstarEnergy.cz resp. Podpultovky.eu tak nyní koupíte různé US Rockstary – širokou škálu variant Pure Zero, výborný jablečný Hardcore Apple, performance sérii Thermo, Recovery Orange a další. V blízké době budou naskladněny také další příchutě: Recovery Lemonade, XDurance Kiwi Strawberry či např. pravý americký Fruit Punch :)