Recenze jahodového Rockstaru SuperSours Strawberry

Rockstar si pro Španělsko připravil novou příchuť, která se nikde jinde neprodává. Netrvalo dlouho a nám se podařilo získat jednu z nejzajímavějších novinek letošního roku, Rockstar SuperSours Strawberry na recenzi. 

rockstar-supersours-strawberry-spain-can-jahoda-spanelsko-recenze-1s

Vzhled není nijak zvláště odlišný od ostatních SuperSours Rockstarů. Plechovka se oblékla do červeného kabátu s růžovým pozadím a s doplňky bílé, černé a tyrkysové barvy. Vršek je černý a má originální RR trhátko. Jeho samotná vůně je ze začátku výrazná, avšak po chvilce vyprchává. Připomíná šťávu z jahodového kompotu nebo čerstvě rozmačkané jahody. Barva je růžovo-červená a stejně jako ostatní SuperSours, i tento je perlivý.

rockstar-supersours-strawberry-spain-limited-edition-can-500ml-not-whippeds

Ledově vychlazený Rockstar máme připravený, a tak se vrhneme na jeho samotnou chuť. Drink je poměrně sladký, po jeho spolknutí můžeme cítit lehkou kyselost, ale to je tak vše. Opravdu připomíná jahodovou šťávu z kompotu, jen poněkud sladší. Bublinky po chvilce mizí, avšak jsou v nápoji i nadále cítit, jen ne tak výrazněji jako na začátku. Očekávali jsme trochu kyselejší verzi, přeci jen SuperSours edice jsou vždy kyselejší, ale zde u Strawberry to tak výrazné není, ačkoliv chvilku cítíme lehce kyselé jahody.

rockstar-supersours-strawberry-spain-can-jahoda-spanelsko-recenze-2s

Design se opravdu povedl, chuť není také špatná, avšak doporučujeme drink pořádně vychladit nebo si do něj například přihodit pár kostek ledu, jinak Vám bude připomínat sladké jahodové lepidlo. Zda by se jahodová příchuť Rockstaru uchytila u nás, to nedokážeme říct. Přeci jen 100 lidí, 100 chutí. Avšak pokud máte příležitost, neváhejte s otevřením tohoto Rockstaru. Rozhodně Vás překvapí! 

 

Recenze Rockstar Organic - Jak chutná odlišný energy drink?

Rockstar Organic je jedem z mnoha energy drinků nabízených v USA, přesto je něčím nový a výjimečný. Z fotek již víme, jak vypadá, ale co jeho chuť? Pojďme ho otestovat, protože právě Organic se nám dostal do rukou plný. Klasická 473ml plechovka vypadá opravdu pěkně. Pozadí ve stylu dřeva krásně ladí se zelenou i žlutou barvou a dodává plechovce moc pěkný design. Z plechovky samotné můžeme vyčíst, že obsahuje kofein z organických zelených kávových zrn a třtinový cukr. Je jemně perlivý a neobsahuje žádný džus.

rockstar-organic-recenze-cane-sugar-island-fruit-flavour-cans

Po otevření můžeme cítit vůni citrusových plodin, pro přirovnání například český XDurance Orange s kapkou Lemonade. I barva nápoje se dá přirovnat k XDurance Lemonade. Necítíme žádná umělá barviva, zkrátka opravdu „přírodní vůně“. Již po prvním loku se nám potvrdí, že se jedná o jemně perlivý nápoj. Chuť není nijak výrazná, je lehce citrusová a krásně osvěží. Perfektně padne do slunného počasí s trochou ledu. Opravdu musím říct, že chutná moc dobře, i když jsem čekala špatný pokus o organický energy drink.

rockstar-organic-recenze-cane-sugar-island-fruit-flavour-tests

Plechovka je sice designem odlišná od klasických Rockstarů, ale sluší jí to. Chuť rozhodně překvapující, takže kdo má možnost, měl by ochutnat.

 

Blue Energy - Přírodní a zdravá energie i u nás? Ano!

100% přírodní a zdravá energie v podobě Blue Energy se mi dostala do rukou od distributora bHIP Slovensko, za což moc děkuji. Bylo mi řečeno, ať Blue Energy nápoj vyzkouším a hodnotím po 3. sáčku, protože ne na každého to hned působí a má stejné účinky. Nejprve si ale tento nápoj představíme, zrecenzujeme a na závěr ohodnotíme.

blues

Nápoj BLUE je směs extraktů přírodních stimulantů (např. ženšen, guarana, maca a zelený čaj), velkého množství minerálů a vitamínů B, C, 9 aminokyselin a dalších složek zaručujících dodání silné a dlouhodobé energie. BLUE Energy dodává energii dlouhodoběji postupným uvolňováním, proto působí déle než klasické Energy Drinky. Má za úkol zlepšit soustředění, výkonnost a výdrž, ale také regeneruje svaly a klouby. Vhodný je především pro sportovce a studenty.

BLUE má také potvrzení Olympijské komise, že není dopingem. Proto ho také využívá mnoho sportovců, jako například Sigfried Opetnik (8× mistr Rakouska v horském orientačním běhu). V podobě sáčku s nápojem, který stačí smíchat s vodou, se konečně dostáváme k samotné recenzi a hodnocení.

blue2s

Po rozpuštění nápoje s vodou (do noty mi po 3. vyzkoušení padl objem 400–500ml) cítím směs lesních plodů a i rudá barva tomu naznačuje. A chuť se mi opravdu potvrzuje již prvním lokem. Je vyvážená, není hořká a ani sladká, mně opravdu chutná a hned jsem si ji oblíbila. Poslední vzorek jsem si dávala ráno před cestou do školy, abych byla ve škole v pozoru a neusnula hned při první hodině. Musím opravdu říct, že jsem se ve škole více soustředila, byla jsem více aktivní a energie mi vydržela celý den.

Na závěr můžu říct jen to, že si BLUE Energy v budoucnu zakoupím, nejen proto, že je čistě přírodní, ale také proto, že mi energii dodal na celý den a účinek byl opravdu vynikající. Ještě jednou děkuji za poskytnutí produktu a Vy nezapomeňte se podívat na webové stránky, kde můžete naleznout i jiné podobné produkty.

 

Test: Rockstar Sparkling z Japonska chutná jako ošizený Blueberry

O novince v podobě Rockstaru Sparkling pro Japonsko jste se již mohli dozvědět z dřívějšího článku. Tentokrát se do našich rukou dostal plný kousek a my jsme ho otestovali. Krásná 250ml plechovka sladěná do červené a světle modré barvy (stejně jako u amerických, německých či australských verzí) však neskrývá citrusovou příchuť, nýbrž sodovku připomínající náš modrý  XDurance Blueberry.

rockstar-sparkling-energy-drink-can-plech-blueberry-250ml-japans

Z barvy obsahu se sice nic nedozvíme, ale z chuti ano. Z vůně můžeme poznat opravdu již zmíněný XD Blueberry, i když vůně není natolik výrazná. Po prvním loku se nám potvrdí, že se v plechovce ukrývá ošizený Blueberry.  „Jemně perlivá sodovka“ není tolik sladká a po vypití cca poloviny jsou v ní cítit trochu i umělá sladidla. Plechovka je sice moc pěkná a ve sbírce se bude vyjímat, ale obsah za moc nestojí.