Monster CZ/SK: Končí Khaos? Dorazí Ultra? Co XG a série Juice?

Během celého roku se nejen ve spojení s Monsterem psalo o několika novinkách, kterých jsme se zatím stále nedočkali. U Monsteru toho ovšem bylo nejvíc a navíc se dost spekuluje o některých skutečnostech a proto přinášíme zajímavý přehled spolu s řadou aktuálních informací. Začneme u XGčka – unás se jeho předchůdce, Export, moc nechytil a XG nemá žádné dobré ohlasy ani v cizině. Těšíme se na něj tedy zbytečně.

monster-zero-energy-drink-ultra-red-sunrise-united-kingdom-sweden-500mls

Naopak spekulace o příchodu 553ml Mega verze s uzavíratelným víčkem byly správné a tak jej již máme dávno na trhu. Ve stejném období se napříč evropou začalo spekulovat o konci příchutě Khaos a to i přesto, že by se spolu s Ripperem měl dočkat redesignu do série Juice. Monster je u Khaosu opravdu na vážkách a redesign série tak zatím čeká na rozhodnutí, jak to s ním bude dál. Podle nás zůstane a brzy dojde k onomu redesignu. monster-energy-drink-khaos-30-percent-juice-new-design-2015-juiced-serie-orange-can-500ml-europe-usa-styles

Poslední věcí od Monsteru je Ultra, Ultra Red a Ultra Sunrise v ČR a SR. Severské země a Anglie je mají, na webu se ale chlubí pouze verzí Ultra, což je podivné. Příchod na náš trh podle nás odhalilo někdejší video, ale zatím nic. Před pár dny se na FB objevily u slovenské firmy Visual Gang Pictures, jenže důvodem byla návštěva Halldór Helgasona a nikoli skrytá „reklama“. Jak to tedy se sérii Ultra ve zbytku EU a samozřejmě také u nás je? Podle našich informací se přípravy blíži ke konci a mohli bychom se dočkat v 1. čtvrtletí roku 2016 ! :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.