Monster Mega Mouth, Coffee Monster a další novinky na fotkách

Psát o každém jednotlivém Monsteru zvlášť snad v dnešní době ani nejde, je toho totiž moc a jedná se o více či méně zajímavé věci. Začneme pěkně od konce, tedy od věcích nepřekvapujících a celkem očekávaných. Jak už jistě víte, i v ČR nás čeká spojení variant Absolutely Zero a Lo-Carb do jedné. V USA má nové Absolutely Zero fialovější barvu a už se objevilo také v termosce. Stejně jako Rehab, který měl dříve na 680ml jen trhátko.

monster-energy-710ml-can-rehab-lemonade-absolutely-zero-2014s

Dále se podíváme na dvě dříve představené plechovky, jenž jsme ještě neukazovali v reálné podobě. UberMonster se totiž přestěhoval z láhve do plechovky – do 550ml protáhlé plechovky jako má Import a Import Light a ve které byl dříve i původní DUB. Spolu s ním se už podařilo prvním šťastlivcům ulovit nový Monster Unleaded, který je prý budoucností energy drinků. Proč? Protože je bez kofeinu! Ale plech je to opravdu povedenej!

monster-energy-ubermonster-550ml-can-unleaded-non-caffeine-2014s

A jestliže UberMonster z láhve odchází, možná tak jen vytváří místo pro další zajímavou verzi Monster Mega Mouth! 500ml zlatavého moku je v popiscích označováno jako limitovaná edice s upozorněním, že si jej máme sehnat co nejdříve, protože až bude pryč, tak bude pryč na věky. Uvnitř je klasický Monster s jemnější chutí…

monster-energy-mega-mouth-glass-bottle-500ml-big-boys

Zcela poslední novinkou, jenž vám chceme ukázat, je Coffee Monster v 250ce určený pro Japonský trh, kde doplňuje dřívější nabídku. Tu tvoří 355ml plechovky Original, Absolutely Zero, Khaos a lahvička M3:

monster-energy-japan-coffee-energy-drink-m3-bottles

Komentáře

1 | FazyCZ | před devíti roky

Mega Mouth bude mít vážně plechovku ze skla ? :O

IRON Kdy bude v candystoru ? :D :D

reagovat

2 | Jake | před devíti roky

[1] FazyCZ: Ne, bude mít láhev ze skla…

reagovat

3 | Vojtěch Koubek | před devíti roky

[1] FazyCZ: to nemyslíš vážně s tím candy storem,že ne..

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.