Tuzexovky.cz - Anglický Rockstar Pure Zero za 65,- + soutěž!

E-Shop Tuzexovky.cz čekají hned na začátku roku různé novinky. Dorazit by mohly černé Rockstary Pure Zera z USA, novější Muscle Strawberry, Rockstar SuperSours Bubbleberry v 710ml termosce, Rockstar Sparklingy a objevit se můžou i zajímavější kousky jako dnes již raritní Monster Java Russian, Monster Mixxd a Rockstar Coconut Water. Ač na FB všichni bláznivě reagovali, šlo spíše o zjištění zájmu. Dorazit nemusí zdaleka vše.

rockstar-pure-zero-black-fruit-punch-blue-star-plakat-finals

Neřešme ale to, co někdy dorazí nebo nedorazí. Důležitější je aktuální novinka, kterou je černý anglický Rockstar Pure Zero Fruit Punch s příchutí původního Fruit Punche, jen bez cukrů. Na skladě, resp. k objednání z e-shopu Tuzexovky.cz, by se měl objevit již tento pátek 24. ledna. A cena? Novinka bude za skvělých 65,– !

tuzexovky-cz-soutez-rockstar-coconut-waters

Ale co takhle onen Rockstar Coconut Water? Kdysi jsem jej nehorázně zkritizoval a jen chvíli poté byl v USA zrušen. Nežil ani půl roku. Ještě raritnější a zajímavější variantou je kanadská verze s podivným podtitulem Rehab. Soutěžit s Tuzexovky.cz ale můžete právě o zmiňovaný RR Coconut Water z USA a to na Facebooku.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.