Černé RR Pure Zero potvrzeny, v Anglii dnes vyráží do prodeje

Černé Rockstary Pure Zero byly původně velkým překvapením. Po nádherných bílých verzích přichází další dva Zero Rockstary tentokrát v černém oblečku. Stejně jako minule se jedná o jednu Zero variantu známé a hodně oblíbené příchutě, v tomto případě Mango Orange Passion Fruit, a jedné novinky reagující na sérii Ultra od Monsteru. Po Silveru Ice reagujícím na Zero Ultra bude v černém bojovat Blue Ice proti Monster Ultra Blue.

rockstar-pure-zero-black-mango-orange-passion-fruit-blue-ice-final-cans

To už ale není nic nového. K dispozici jsme již měli jak „špionážní“ foto, tak první reálné fotografie z prodeje a navíc jsou černá Pure Zera i na oficiálním americkém e-shopu. Až včera byl ale vydán oficiální plakát. V téměř tu samou minutu pak konečně došlo i k oficiálnímu odhalení prvního Rockstaru Pure Zero v Evropě! Ano, ten, který jsme představili podle prvního dostupného obrázku. Málokdo nám věřil, my si ale ve photoshopu vážně nehráli.

rockstar-pure-zero-black-fruit-punch-blue-star-plakat-finals

Rockstar Pure Zero Fruit Punch se začne prodávat již tento víkend i ve Velké Británii s nezvyklou kombinaci barev – modrá hvězda a červený popisek „červené“ chuti. Jedná se vlastně o stejný nápoj, jako u bílé USA verze Pure Zero Punched, jen s odlišným názvem a plechovkou v černé. První várka vyráží již dnes s typickým proužkem 99p určující prodejní cenu. K dispozici ale budou i varianty bez proužku. Jde se shánět :)

Komentáře

1 | indxv | před jedenácti roky

do česka se nechystá že ?

reagovat

2 | Jake | před jedenácti roky

Jsem často kritizován za to, že opakuji známé informace stále dokola. Pokud by se sem chystal, bylo by to v článku „zbytečně“ zmíněno ;)

reagovat

3 | jjj @ | před jedenácti roky | hh

.

přivezeš jich hodne

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.