Anketa Energy drinky roku 2014 - Hlasujte pro své favority!

K vašemu více či méně oblíbenému serveru Energy-Drinks.cz patří také pravidelná anketa „sběratelsko-pijanské“ veřejnosti s názvem Energy drinky roku! Právě nyní začíná 3. ročník, který udělí ceny za uplynulý rok 2014. Ze zkušeností víme, že nominační kola vždy dopadnou dle očekávání a tak letos nominovali admini facebook stránky Energetické nápoje a my můžeme přeskočit rovnou na hlasování finálové…3…2…1… start!

anketa2014-hlasovanis

Za rok 2014 se toho událo o trochu méně, než v letech předchozích. Ten největší boom je pomalu za námi, přesto se objevila hromada novinek a celá řada z nich aspiruje na titul v jednotlivých kategoriích. Tou nejzajímavější je rok co rok Chuťovka. Nominace? Big Shock! Apple, Rockstar Blue Raspberry, Seraf, Monster The Doctor a Semtex Cactus. Zajímavostí je fakt, že jsme je zde všechny exkluzivně odhalovali (novinka / příchod do ČR). Nominace do Vzhledovky jsou téměř stejné, jen za Rockstar bojuje série limitek SummeRRide

pf2015s

PF 2015 !

Oblíbenou kategorií je také Značka roku, která sice není omezená na ČR/SR. ale přesto (logicky) oceňují hlasující právě tento faktor. Nominace jsou víc než jasné: Big Shock! (Sporty, Tea, Apple, Meme limitky, podpora srazů…), Rockstar (Blue Raspberry, SummeRRide…), Monster (The Doctor, COD:AW…), Red Bull (Summer, limitky…) a Hell (Cola, iceCooly…). Poslední klasickou kategorií je Limitka, ve které bojují: Monster COD:AW (Originál + Assault), Big Shock! Meme, Battery Painbucket a COD Rockstary ze Španělska a Burn Love Me!

anketarrwebs

Loňské výsledky byly i na Rockstar webu!

Obrovskými kroky se blížíme na konec nominací. Poslední kategorií vyhlášenou k veřejnému hlasování je neoblíbený Propadák! Loni „vyhrál“ zaslouženě Burn kvůli tomu, že na našem trhu vůbec nemají plechovky. Letos jsou nominace ještě zajímavější: Rockstar Sparklingy (podivné sodovkové energy bez cukru), Super Frankie (pěkný obal, tuctová chuť a výrobce bez kapky soudnosti) či trochu odlišná věc – Stav sběratelské komunity („sběratelé“ a… však vy víte). Jsem zvědav, kdo tohle vyhraje. A proto hurá na vyplnění anketního formuláře:

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.