Rockstar chystá návrat citronády => Nový Pure Zero Lemonade

Po Rockstarech Juiced Tropical Passion Fruit a Blackout 1000mg of Guarana je tu hned třetí novinka, o které jste zatím nemohli nikde nic slyšet. Opět jí máme ze svých exkluzivních zdrojů. Ač nám tady v Evropě lemona už podruhé zrušili (Recovery a XDurance), tak v USA považují tuhle příchuť za něco, co prostě musí zkusit v sérii Pure Zero, tedy bez cukrů a kalorií. No co, taková citronáda by vlastně měla být jen voda s citrónem, že jo? No co, tohle je nový Rockstar Pure Zero Lemonade. Další novinka pro USA, kterou možná někdy ochutnáme…

rockstar-pure-zero-lemonade-calorie-sugar-usa-2016-lemons

English: All new Rockstar Pure Zero Lemonade for USA. It's a classic taste of pure lemonade with no sugar.

 

Nový Rockstar Blackout Guarana Berry má 1000mg guarany!

Naše zdroje nespí, i když hlásím, že nemám čas. A nechat si ujít takto exkluzivní věci, to prostě nejde. Po Rockstaru Juiced Tropical Passion Fruit, což je podle dalších informací opravdu návrat v USA zrušeného výborného Manga, je tu další zajímavá novinka – černočerný Rockstar Blackout, který vás má s trochou nadsázky „vypnout“. Proč? Protože v 473ml plechovce naleznete 1000mg guarany. A to je setsakra hodně… Příchuť Guarana Berry je pak přímo chutí bobulí rostliny Guarana resp. Paulinie nápojné. No, tohle si amíci užijí.

rockstar-blackout-guarana-berry-1000mg-of-guarana-can-new-2016-blacks

English: All new Rockstar Blackout with 1000mg of guarana per can and with guarana berry flavor. It's unbelievable amount of guarana, isn't it? And that pitch black can… Soon in USA :)

 

Rockstar Juiced Tropical Passion Fruit v zajímavém designu

Asi začneme upozorněním, že tenhle článek rozhodně není odvrácením „konce“ webu odhaleného na apríla. Pořád platí, že mám mnohem méně času a tak to prostě nebude ono. Články budou spíše jen příležitostně a když půjde o něco pořádného. Na „denní“ psaní by se musel najít někdo nový :( Ale teď máme něco exkluzivního – nový vzhled Rockstaru Juiced Tropical Passion Fruit pro USA. Vlastně ani nevíme, jestli je to Mango Orange Passion Fruit v novém kabátku, nebo nová příchuť. Z toho moudří nejsme, ale retro design podobný někdejším „plechovým“ Rockstárům vypadá zajímavě.

rockstar-juiced-tropical-passion-fruit-energy-juice-can-usa-2016s

English: New design of Rockstar Juiced Tropical Passion Fruit for USA. We really have no idea if it's just redesign of Mango Orange Passion Fruit or new flavor. Right, the flavor name is Tropical Passion Fruit, but that's all what we know :) Picture is from our secret source and exclusively on Energy-Drinks.cz ;)

 

Projekt Energy-Drinks.cz končí, Jake už na to nemá čas

Téměř 5 let, více než 1400 článků, přes 1 milión návštěv, zhruba 700 hodin práce, kolem 10 000 najetých kilometrů a jen pár korun vydělaných na reklamách či prodaných vzorcích, což mi bylo několikrát vyčítáno. To je krátký souhrn tohoto nevýdělečného projektu, který měl zasvětit znalce i nováčky do světa energy drinků od prvního do posledního písmene. Na pokraji konce jsem byl několikrát, ale vždy to ustál a snažil se jet až do posledního nádechu. Teď přichází nyní, v době, kdy po 5 letech končím v práci, jenž mi práci na webu umožňovala. Ne že bych snad na něm dělal v pracovní době, to ne. Práce z domova od 7 do 15 mi to dovolovala volným časem. + – 5 let bylo v mém životě vše stejné – práce, web, přítelkyně… Měním vše najednou…

this-is-the-end-posters

V práci jsem ke včerejšímu datu na vlastní žádost skončil. S přítelkyní zůstávám, jen už to nebude přítelkyně, ale manželka a navíc matka našeho dítěte. A ten web? No… aktuálně na něj prostě nebudu mít dostatek času, abych ho vedl na úrovni, která mi přijde dostatečná. Já dělám věci buď pořádně nebo vůbec. 5 let jsem, až na pár malých výjimek, táhl web naprosto sám. Byl to zápřah a dál už to nepůjde. Možná se konečně najde někdo nový, možná ne. Pokud je ten někdo mezi vámi, ozvěte se. Teď ovšem vážně. Víte, že je dneska apríl? Tento článek sice na apríla vychází, ale z většiny je pravdivý. Jen jsem se zatím nerozhodl, jestli se to pokusím táhnout dál, nebo co. Možná to bude vše jen přes instagram/facebook, možná ne. Uvidíme.

 

Nový Monster M3 shot připomíná Rehab Green Tea

Pamatujete na Monster M3 a na zelený Rehab Green Tea? Tak teď si představte sklenici Monster M3 shotu v barvách onoho Rehabu a máte nový produkt. No dobře, nepředstavujte si jej, mrkněte na obrázek :) Tohle je nový Monster M3 Extra Strenght pro Japonsko, kde se má objevit v prodeji již v průběhu dubna. Chuť od Rehabu nepřebírá, podle všeho je to klasická chuť Monsteru zredukovaná do shotu.

monster-energy-m3-extra-strength-shot-japan-2016-green-rehab-look-likes

English: All new Monster M3 Extra Strenght for Japan. In sale from April 2016

 

Adrenalin je zpět na cz trhu, nabídne i verzi Kaktus-Kiwi

Adrenalin je značkou energy drinku, který se na našem trhu objevuje od roku 2010. Nikdy to nebylo nic velkého, ale sehnat se dal, pak celkem zmizel a teď je zpátky. V letáku jednoho velkoobchodu se tak odhalil jeho „návrat“, během kterého nabídne redesignovaný Original a nový (že by Semtexem inspirovaný? :) ) Kaktus-Kiwi. Možná tu budou i další příchutě, kdo ví, to se uvidí až časem.

adrenalin-energy-drink-xxl-original-kaktus-kiwi-can-2016-czs

 

Zrušený Monster MIXXD opět na scéně!

Monster MIXXD se vrací a v novém kabátku se znovu pokouší prosadit. MIXXD byl původně součástí nabídky Monsteru v USA, bohužel Monster se někdy v roce 2012 rozhodl ukončit produkci této Monster ukončíl výrobu Mixxd a Nitrous Killer-B a poměrně neoblíbené MIXXD tak zmizela v propadlišti dějin. Po ukončení produkce jako takové se MIXXD začalo hojně prodávat v obchodech jako je Big Lots, nebo Dollar Tree, kde se většinou i několik let po ukončení nějaké příchutě dají tyto (i prošlé) plechovky sehnat za ceny pohybující se většinou do 1$. Dříve se podobně američanům dařilo sehnat zrušený Heavy metal, cca rok zpátky se ve zmíněných obchodech objevily dávno prošlé a jinde neprodejné Javy Russian, Big Black, ale to už je jiný příběh. 

12524429-980977145289652-8084049295828867555-n

Náš MIXXD se v USA prodával ve třech variantách klasická 473ml verze, následně větší varianta v 710ml ovšem bez uzavíratelného víčka, jaké mají jiné „termoskové“ monstery. Poslední a nejméně častá verze byla v 246ml a patří dodnes k tomu nejvzácnějšímu, co ve vaší sbírce můžete vůbec mít. Tolik k příběhu samotného MIXXD, stará známá verze vám do úst vnese chuť ovocného mixu. Bude se i tato „nová“ verze, která se začíná objevovat v Anglii držet zaběhnuté chuti, která ačkoliv měla spoustu milovníků, neobstála proti ostatním příchutím a musela tak alespoň do teď zmizet ze světa? 

To se teprve uvidí, „nové“ MIXXD se prodává v klasické evropské velikosti 500ml a nabízí se rovnou s krásným vzhledem, který vychází ze série PUNCH, kterou Monster nedávno přivezl do evropy v podobě Německého Baller's Blend, který už tu nějaký ten pátek je. Pokud jste vášnivým fanouškem Monsteru, případně dokonce příchutě MIXXD, tato plechovka ze Spojeného království by vám neměla ve sbírce chybět. Jestli to znamená příchod MIXXD i do jiných evropských zemích můžeme jen hádat,vše nejspíš bude záviset na tom, jak se tato novinka bude prodávat.

 

Redesignovaný Monster Ripper konečně v EU, Khaos končí!

Už je to skoro rok, co jsme odhalili blížící se příchod redesignu jedněch z prvních Monsterů také do Evropy. Khaos a Ripper se měly po vzoru USA přesunout do série Juice(d) a kompletně změnit vzhled. Jenže mezitím se změnilo pár okolností a teď vůbec není jisté, jak to vlastně všechno bude. Proč? V ČR a SR Khaos oficiálně končí, to samé v Německu a pár dalších zemích. Je to velká škoda, ale… co aspoň redesign Ripperu?

monster-juiced-ripper-bulgaria-energy-drink-redesign-2016-can-500mls

Po dlouhém čekání se zdá, že se nového vzhledu a série Juiced dočkáme alespoň u Ripperu, který zatím na evropských trzích zůstává. První nálezy odhalují Monster Juiced Ripper ve verzi pro Řecko a Bulharsko a brzy snad i v dalších zemích. Mezitím se ale něco zhatilo také u Ripperu… Z Německa k nám totiž došly informace, že u nich Ripper končí… No tak uvidíme. Hlavně že všude je čtveřice „energy drinků“ bez cukru…

 

Bomba má dvě novinky = bezinková Bodza a broskvový Barack

Maďarská Bomba přináší většinou na začátku energetické sezóny jednu nebo dvě novinky. Letos se zaměřili na příchutě, které nejsou na jejich domácím trhu tak časté, přesto už se mezi energy drinky několikrát objevily. Bomba Bodza nabízí chuť bezového květu, Bomba Barack naopak nabídne broskve. Snad to bude stát za to :)

bomba-energy-drink-company-bodza-elderflower-barack-peach-new-hungarys

English: All new Bomba Bodza (Elderflower) and Bomba Barack (Peach) for Hungary.

 

Tiger Restart, Mental a nový Speed v půllitru v ČR!

Sezóna se blíží, novinky se pomalu začínají sypat a my přestáváme stíhat psát. Určitě si pamatujete, když jsme exkluzivně odhalili nové Tigery pro Polsko. Pár dní na to se nám doneslo informací, že se něco chystá i pro náš trh. A kupodivu to nebyl jen redesign jako na malé 250ce, ale také nějaké novinky. Jak odhalil oblíbený obchod Tamta Foods v SAPĚ, do prodeje už proudí nové půllitry Mental, Restart a zcela nový Speed!

tiger-energy-drink-500ml-restart-mental-reflex-speed-can-czechs

Photos by Tamda.eu

English: All new Tiger Restart, Mental and Speed in 500ml cans for Czech market.

 

Fotbalový Hell Football Fanatic Edition je zpět pro Euro 2016

Pamatujete na limitovanou edici Hellu s názvem Football Fanatic Edition k MS 2014? S blížícím se Eurem 2016 se tahle limitka vrací, jen má samozřejmě trochu odlišný design a to třeba už proto, že na plechovce najdete vlajky jen těch zemí, jejichž národní týmy se eura účastní. Limitka je ovšem určena jen pro Maďarsko, ale třeba se tu nečekaně objeví stejně jako před 2 lety. Fotbalových limitek bych celkově čekal zase víc ;)

hell-football-fanatic-edition-2016-new-euro-2016-championchips

English: New Hell Football Fanatic Edition for Hungary in connection with Euro 2016.

 

Hell Summer Cool na léto = nový Raspberry-Lime a Pink Guava

Tomuhle tedy opravdu říkám čistý design… Hell se s blížící se sezónou a létem opět rozhodl oživit sérii Summer Cool, která již pravidelně doprovází teplou část roku. Tentokrát je vzhled, respektive jeho barevné schéma, naprosto odlišné – bílé plechovky jsou jen lehce zvýrazněné zelenou nebo červenou barvou v názvu, logu, popisku příchutě a nápisu Limited Edition. Příchutě? Limetkovomalinový Raspberry-Lime a guavová Pink Guava. Dnes je odhalil Bulharský Hell na květen, ale nejspíše budou i v Maďarskou. A dál se uvidí…

hell-energy-drink-2016-limited-edition-pink-guava-raspberry-lime-bulgaria-summer-cool-250ml-cans

English: All new limited edition Hell Summer Cool Pink Guava and Hell Summer Cool Raspberry-Lime. Confirmed by Bulgarian Hell for May 2016, but we can probably expect them in Hungary too.

 

Club Power má nové příchutě Mango a Meloun

Club Power má další příchutě, ale to nás asi už nepřekvapí, co? :) Po klasice, pomeranči a jahodě je tu příchuť manga a melounu. Nový Club Power Mango a Club Power Meloun jsou již v prodeji, nejvíc samozřejmě u vietnamců a časem možná vedle dalších variant v Albertu. Uvidíme, jak tyhle 500ml novinky budou chutnat.

club-power-energy-drink-mango-meloun-can-2016s

Foto: Vidko's Collection of Cans, díky!

 

Red Bull má limitky snad skoro všude => Buraka som sistema

Začněte zoufat, protože teď už jsme opravdu jeden z posledních trhů, který v poslední době neměl limitovanou edici klasického Red Bullu… Po všech těch limitkách se teď přidává i Portugalsko s 250ml edicí Buraka som sistema. Ani se mi nechce zjišťovat, co to je zač :D Důležité je jak vypadá a že pro ní musíme až na samotný západní konec Evropy. Já osobně budu zase spoléhat na dovolenkáře a popřípadě španělskou spojku :D

red-bull-limited-edition-can-buraka-som-sistema-portugal-250ml-2016s

English: New 250ml Red Bull Buraka som sistema limited edition can for Portugal

 

Rockstar Freeze "Pina Colada" i v EU, dočkáme se také?

V USA se série Freeze objevila s příchutěmi Lime a Pina Colada, když během testů neprošla do finále příchuť Watermelon. Později se tahle série dostala do Evropy, kde naopak nabídla Lime a právě dříve nedodělaný Watermelon. Teď ovšem přichází z Anglie a Německa zprávy, že se přidá i Freeze třetí. Bude to právě Pina Colada, která ale do EU dorazí pod názvem Pineapple & Coconut. Obsah bude samozřejmě identický, jen je jiný název. A co ČR a SR? Něco by přijít mělo a když to nebude Mango / Fruit Punch, tak nejspíš právě Freeze…

rockstar-freeze-pineapple-and-coconut-united-kingdom-germany-2016-cans

English: New Rockstar Freeze „Pina Colada“ aká Pineapple & Coconut. Soon in United Kingdom and Germany.

 

Red Bull Flying Illusion nabízí další povedenou limitku

Limitky Red Bullu se ČR/SR vyhýbají velkým obloukem, naopak ve světě je další a další. Tentokrát přišla na řadu Francie, kde bude od dubna v prodeji nová 250ml limitovaná edice Red Bull Flying Illusion a to po jedné plechovce i v 6packu. Takže jestli tam někdo jedete, vezměte mi prosím six pack :D

red-bull-flying-illusion-france-250ml-can-limited-editions

English: New Red Bull Flying Illusion 250ml limited edition for France. Available in april, single can or 6pack.

 

Relentless bude mít jiný design, obsah 355ml a nové příchutě

nových vzhledech jinak oblíbeného a designově povedeného Relentless energy drinku už jsme psali ve chvíli, kdy Monster Beverage Company oznámilo své plány pro rok 2016. Proč Monster? Protože od Coca Coly převzal všechny její značky energetických nápojů včetně bratrských značek Relentless a Burn, jenž vlastně obsahují to samé pod jiným názvem a na různých trzích. A nový Relentless je tu teď, a musíme říci „bohužel“, oficiálně:

relentless-2016-redesign-awful-design-new-neu-lemon-ice-zero-passion-punch-origin-can-355mls

Jak můžete vidět, onen nevzhledně příšerný redesign bohužel Monster BevCorp nikdo nevymluvil. Jako kdyby se konkurence chtěli zbavit nejen tím, že jí převzali do svých otěží, ale navíc jí pošlou ke dnu úplně. Příšerný design totiž doplňuje ještě odsun do „jiné“ kategorie. V Německu teď totiž bude Relentless jen v menším 355ml obsahu. Aktuálně v příchutích Origin, Zero, Lemon Ice + nový Passion Punch a jak se podle jiného zdroje zdá, tak novinkou bude i Island Breeze. Tahle chuť je zatím popisovaná jako „oblíbená chuť z ameriky“. No kdo ví…

relentless-new-design-neue-2016-redesign-origin-zero-lemon-ice-island-breeze-germany-355mls

English: This is, unfortunately, the new design of Relentless energy drink on first real image. These are for Germany with Origin, Zero, Lemon Ice and new Passion Punch flavor. We can see another new flavor Island Breeze on image from our german source which is described as „one of the best flavors from USA“. Any ideas? And another change… 355ml cans instead of old and classic 500ml! R.I.P. Relentless…

 

Red Bull Summer se vrací! Je zelený a s příchutí Kiwi+Apple!

Red Bull opravdu přejmenovává původní žlutý Summer na Tropical či Yellow právě proto, aby se letos na trhu mohl objevit Summer nový. Tentokráte je zelený a skutečně obsahuje novou příchuť dříve oznámenou v USA. Nakonec je to ovšem přecejen s malým překvápkem – Nový Summer pro Evropu má totiž příchuť Apple+Kiwi! Prvním potvrzeným státem je pak doopravdy Německo, v ČR/SR se ale letos nejspíš nedočkáme. Nečekejte ale ED úplně podobný Relentlessu nebo Burnu Blue, v nichž je navíc ještě Agave + RB má úplně jiný základ a styl.

red-bull-the-summer-edition-green-2016-kiwi-apple-apfel-germany-deutschland-250ml-aprils

English: All new green Red Bull The Summer Edition for 2016! This one is for Germany with all new Kiwi+Apple flavor. In stores in April 2016, so really soon :) It's not the same flavor as in USA, where is just Kiwi without the Apple. This one might be similar to Burn Blue or Relentless Kiwi Apple… Erm? Nope! Red Bull has absolutely different style and the Burn/Relentless is Kiwi+Apple+Agave.

 

Rockstar Organic míří do Evropy a to rovnou v nové příchuti!

Před pár dny přišly z Německa zajímavé zvěsti o novinkách Rockstaru na letošní rok. Vypadá to rovnou na trojici novinek ještě před začátkem sezóny. Z těch tří byla jasně označená dvojice nových Organiců založených na tom, co známe z USA. Jenže tam je Organic jen jeden, takže bylo jasné, že to bude muset být nová příchuť. A tady je první Top secret obrázek nového Rockstaru Organic pro Německo, jen ta příchuť… Raspberry? S ním by měla přijít ještě ona druhá varianta. Je otázkou, jestli to bude Island Fruit z USA, nebo něco úplně nového…

rockstar-organic-cane-sugar-raspberry-flavor-2016-germany-deutschland-all-new-can-250mls

English: This is all new Rockstar Organic for Germany! We have info that Rockstar have plans for two new Organic flavours in this country for June 2016. Maybe the original Island Fruit from USA + this one, which is probably some Berry (Rasp? Summer? …) flavor, but it's hardly visible on the first photo so…we will see :)

 

A DOST! - Co obsahují a proč nepít energy drinky?

Co ve skutečnosti obsahují energy drinky? A proč bychom je neměli pít? Hlavně děti. Uvidíte jen v A DOST! – Tak tohle je pozvánka na nový díl oblíbeného internetového pořadu A DOST!, který pro Stream.cz vytváří bývalý reportér TV Nova Jan Tuna. No asi si ze všemi oblíbené bulvární televize odnesl to nejdůležitější… Tím je nutnost okomentovat vše populární a přitom zapomenout uvést vše na pravou míru. Přesně v bulvárním stylu.

energy-drink-bans

Důležité je, že došlo na video, které okopává oblíbené energy drinky. Naštěstí je tu alespoň porovnání s Coca-Colou, ale jedna věc mi tu chybí – mělo být prostě podotknuto, že obdobnou hromadu cukrů a nedobrých látek nalezneme v jakémkoli sladkém nápoji včetně těch dětských, které by vlastně měli děti pít raději, než energiťáky. Souhlasím s tím, že do 15 let by se ED pít neměly, a už vůbec ne místo jídla či dokonce snídaně…

stream-jan-tuna-a-dost-co-obsahuji-a-proc-nepit-energy-drinky-porads

Video naleznete > ZDE <

Jen je škoda, že se oblíbeného tématu energetických nápojů chytá kdekdo, ale zároveň nikdo nedotáhne myšlenku až do konce. Já s těmi videi vesměs souhlasím, jen by mělo dojít na určitá slova a porovnání, ze kterých si člověk odnese důležité – 1) Energy drinky nejsou pro děti a už vůbec ne jako náhrada stravy. 2) To samé ale platí i o jakémkoli přeslazeném pití, protože právě hromada cukrů a podivné látky tvoří 99% chuti. Ale co, hlavně že si pořad odškrtne další trendní téma, stejně jako já si škrtám zbytečný článek o tomto videu.

 

Red Bull má opět limitku k MotoGP s Marquezem a Pedrosou

Red Bull jak se zdá, chce vytěžit co nejvíc ze spojení své značky s týmem Repsol Honda závodícím v MotoGP s dvojicí Marc Marquez a Dani Pedrosa a také ze sponzorování závodu v Katalánsku. Jen ve Španělsku byl Marquez na plechovce už 3×, jedna limitka se objevila také v sousední Francii. Ta poslední ze září je ještě v prodeji a přesto už je tu další oslavující právě závod MotoGP ve Španělsku. A na ní zase Marquez a Pedrosa.

red-bull-gran-premio-espana-spain-355ml-limited-edition-can-marc-marquez-dani-pedrosas

English: All new limited edition can of Red Bull for Spain with Marc Marquez and Dani Pedrosa for this year „Gran Premio Red Bull Espaňa“ MotoGP race = Red Bull Ruta Jerez 355ml limited edition can :)

 

Maxx Chaozz - Další nový Maxx má příchuť jablek a hrušek

Taková malá nenápadná značka a jak nám v poslední době roste… Energetický nápoj Maxx seženeme hlavně v Tescu a u vietnamců, jelikož jich je plná Sapa a stojí pár kaček. Výrobcem je maďarský Buszesz, producent Wattu… takže asi není divu, že má Maxx Circus i nový Maxx Chaozz stejné příchutě, jako právě Watt. Maxx Chaozz má opět zběsilý design a jablečno-hruškovou příchuť Apple & Pear. Již na trhu :)

maxx-chaozz-exxtreme-energy-drink-apple-pears

Díky Valchimu za echo. Pokud máte někdo lepší fotku, pak budeme rádi za zaslání, díky ;)

 

Soutěž Monsteru s Albertem o vstupenky na MotoGP v Barceloně!

Monster přináší ve spojení s řetězcem obchodů Albert Supermarket a Albert Hypermarket opravdu zajímavou soutěž o 2 lístky na MotoGP v Barceloně! Samozřejmě nejde jen o 2 vstupenky, ale o zpáteční letenky z ČR, transfery, hotel na 3 noci… no prostě o super zájezd na víkend plný akce. Chcete se 4. a 5. června 2016 podívat na závod MotoGP? Stačí koupit jednoho Monstera v Albertu, schovat účtenku a vyplnit formulář!

monster-motogp-alberts

Po nákupu si připravte účtenku, otevřete formulář na oficiální stránce, kde také naleznete úplná pravidla soutěže, odešlete soutěžní údaje a začněte doufat ve výhru :) Vedle zmíněné hlavní ceny můžete vyhrát 35× tričko Valentino Rossi a 35× kšiltovku Valentino Rossi. Soutěž probíhá v období 9.3. – 12.4. 2016, organizátorem je společnost Monster Energy Europe Limited, nikoli server Energy-Drinks.cz. Více informací naleznete zde.

 

AVE Absolute Speed přidává příchuť Mojito v půllitru

Téměř každý řetězec se snaží mít nějaký svůj vlastní energetický nápoj za pár korun. Ne vždy je ze značky jasné, že se jedná o jejich privátku, ale o to vlastně nejde. Řetězec malých obchůdků Enapo tak už několik let má svůj energiťák AVE Absolute Speed, jenž se před rokem změnil a místo nepěkného laciného vzhledu teď konečně nabízí celkem pěkný a jednoduchý design, kde není nevzhledné logo AVE a všemu vládne slovo Speed.

ave-absolute-speed-500ml-enapo-market-obchod-mojito-prichuts

Čekali jste, že to bude na dlouhou dobu vše? No, my taky :) A kupodivu jsme se spletli. V Enapu se totiž v posledních dnech objevila novinka, která by mohla na první pohled vypadat jako to samé ve velkém. Ale chyba lávky, uvnitř se nachází nová příchuť Mojito, což naznačuje jiná barva šipky v písmenu D a malý nápis. Za 22 Kč to celkem jde. A jak správně podotkl Sygi, značka AVE se vedle Enapa prodává i v řetězci PramenCZ.

 

Zaměřil se Big Shock! pouze na džusovou sérii "Juicy"?

Na redesignovaných plechovkách už sice nenalezneme nápisy jako perlivý nebo juicy, což je dřívější označení všech džusových verzí s ovocných podílem, ale interně si je tak Big Shock! pořád označuje. A co víc – začíná to tak trochu vypadat, jako kdyby se na ně zaměřil. Po ukončení variant Sporty, Bitter, Cola a Tea totiž v nabídce zůstává jen dvojice klasických energetických nápojů a k tomu  šestice příchutí označená jako „juicy“.

big-shock-serie-original-energy-fruit-non-cola-tea-exotic-orange-gold-watermelon-cherry-apple-fruity-cans

Gold L.E. je jen pro export

Gold s Originalem nesou označení „Original energy“, Exotic, Orange, Fruity, Apple, Watermelon a Cherry pak již zmiňované „Juicy“, Cola, Tea a Bitter zase „Non-Fruit“. Neovocné varianty netáhnou, originální naštěstí ano a ty 10% podílu ovocné složky jsou naopak trhákem. Můžeme si tedy být více než jistí, že další novinky, ač nás svou příchutí jistě překvapí, budou opět „džusové“, jelikož série juicy prostě jede. Dočkáme se v létě? :)

 

Red Bull testuje další příchutě, většinu chce mít i v Evropě

Včerejší článek s porovnáním podílu na českém trhu mezi Big Shockem a Red Bullem odhalil jednu důležitou věc – Red Bull sice má jistou pozici celosvětové jedničky, na jednotlivých trzích už ale musí tvrdě bojovat. Tyhle čísla samozřejmě u červeného býka mají a už několik let dělají vše proto, aby všelijaké lokální i celosvětové konkurenci utnuli tipec. Teď už prostě jen klasika a sugarfree nestačí a bez příchutí by brzy přišli o křídla.

red-bull-the-orange-edition-flavor-can-uk-new-europe-2016s

Poputuje z UK dál do EU?

Nepočítaje Total Zero jsou tu právě ony důležité příchutě. Red Bull přinesl Red, pak Blue a Silver a naposled ve velkém Summer/Tropical/Yellow. Všechny máme v ČR a nemůžeme si stěžovat. Po světě už ovšem zkouší všemožné variace. V Japonsku má Blue příchuť hroznového vína a Spring chutná po třešních. V USA je mandarinkový Orange a brzy nový zelený Summer s neobvyklou chutí Kiwi. Orange vítá také Anglie, jenže tentokrát je pomerančový. Máte v tom bordel? My taky. Ani nevíme, jestli jsme na něco nezapomněli…

red-bull-energy-drink-summer-edition-the-kiwi-only-this-year-2016-usas

Kiwi míří z USA do Evropy!

Novinek je tedy dost, jen ne v našem rozsahu. Berme to ovšem tak, že si Red Bull své příchuťové novinky testuje a teprve pak je rozšíří po světě. Ostatně Red, Blue, Silver i Summer byly první rok pouze v domácím Rakousku a na další trhy šly až na další sezónu. Na co se tedy těšit? V Anglii začíná zmiňovaný Orange a my doufáme alespoň v Candy Store. Z Německa pak přichází zprávy, že letos budou novinky a podle našich úvah a zdrojů to bude právě nový Summer Kiwi, jenž by se měl objevit také v Rakousku a dalších zemích. Ostatně nějaké zmínky o novince na léto přicházejí dokonce i z Maďarska. Toho, co se ve světě testuje, se tedy nejspíš ve většině dočkáme alespoň v okolních zemích a časem přímo u nás. Jen si prostě musíme počkat.

 

Nejprodávanějším ED v ČR je Big Shock! Nebo Red Bull?

Red Bull je celosvětově bezkonkurenčně nejprodávanějším energy drinkem. Tahle věta platí téměř od doby jeho vzniku. Byl totiž mezi prvními a na rozdíl od ostatních se rychle šířil po světě. Pozice jasné světové jedničky zůstane nejspíš ještě několik let neohrožená. Na jednotlivých trzích už ale červený býk musí bojovat tvrdě bojovat a leckde už jedničkou není. V Maďarsku vede Hell, v USA se dotahuje Monster… a u nás? Big Shock!

big-shock-versus-red-bull-prodejnost-cz-trhs

Existuje už celá řada trhů, kde RB není jedničkou. Proto začal po dlouhých letech bojovat a přinesl příchutě – brusinka, borůvka, limetka, kiwi, tropický mix, pomeranč, mandarinka, třešně… Boj je to úspěšný a konečně se něco děje. Někde to stačí, někde ne. V ČR pak podle čísel vládne Big Shock!, ale tak jasné to vlastně není. Oblíbená česká značka totiž vede na prodané litry, Red Bull zase ovládá trh když se vezmou v potaz prodané plechovky a tržba. Stojí totiž víc a prodávají se hlavně malé 250ky, kdežto BS! je levnější a prodává především půllitry. Trh tedy ovládají oba, každý ovšem z jiného úhlu pohledu. S výrazným odstupem na ně kouká Monster, Semtex, Rockstar, Hell a Burn. Všichni ostatní už stěží dosahují byť jediného procenta trhu…

 

Monster Khaos nejspíš opravdu skončí. Z webu už zmizel...

Už déle než rok se nejen u nás spekuluje o tom, že má Monster Khaos namále. Jedna z prvních příchutí v Evropě je rozhodně povedená a přesto se nám z obchodů s největší pravděpodobností opravdu vytratí. No, vlastně už se tak nějakou dobu děje. Tam kde mají Monster, tam už Khaos většinou není nebo je pár kousku ve výprodeji. Podobné to je třeba i v Německu. Jak se tedy zdá, má Khaos opravdu namále…

monsterkhaos

 

Při aktualizaci oficiálních stránek byly přidány všechny tři kousky ze série Ultra. A Khaos? Ten zároveň zmizel… Mohlo by to být nechtěné, jenže to by se to nesmělo stát zrovna u Khaose. Slibovaný redesign Ripperu a Khaose je v nedohlednu a dost možná za tím stojí právě i ten fakt, že Khaos prostě skončí. Je to divné, vždyť v Rusku je nově jako Black Monster a zároveň je to povedená příchuť. Přesto je to téměř jisté – Khaos končí :(

 

Rockstar AU: Soutěž o výlet na Havaj s pěticí limitek

Rockstar a vzhledové limitky, to jde poslední roky ruku v ruce. V Německu jsou Rock am Ringy druhý rok po sobě a třeba v Austrálii, tam je limitovaná edice snad každý rok. Navíc ty plechovky od protinožců bývají jedny z nejpromakanějších a nejhezčích. Nepočítaje loňské Mad Maxy z USA, to je prostě kapitola sama o sobě. Jenže letos jako kdyby přišel útlum. Australani sice mají dalších 5 limitek, moc práce si s nimi ovšem nedali:

rockstar-energy-drink-australia-promo-can-aloha-hawai-trip-punched-guava-supersours-green-apple-bubbleberry-zero-sugar-ginger-beers

English: Limited edition from Australia with #AlohaRockstar promotion. Not as nice as previous limited editions.

 

Hell Multivitamín konečně v ČR. A rovnou ve dvou verzích!

Konečně se na regálech obchodů dočkáme nového Hellu! Slibovaný Multivitamín je nyní skladem a od příštího týdne se začne objevovat v prodeji. Proti původním předpokladům je tu ale i malé překvapení. Vedle malé 250ml varianty je tu totiž také větší 500ml plechovka, kterou nikde jinde ve světě neseženete. Ani v domácím Maďarsku!

hell-energy-drink-cz-sk-multivitamin-aced-can-250-500-mls

Obě plechovky Hellu Multivitamín jsou přímo s CZ/SK popisky. Na Slovensku byly doteď pouze malé 250ky s nálepkami, no teď už to jsou přímo verze pro nás společný československý trh. 250 a 500ml plechovku tak seženeme v ČR i Sr. Nejrychlejší asi budou klasicky vietnamské večerky a minimarkety. Jestli a kdy se vydají mulťáky třeba do Globusu, Coopu nebo ESO marketu, to zatím není jisté.

 

The best of USA: CocoNutz, Chipsy, Starbucks Frappuccino...

Pořád ještě nový e-shop plný nápojů z USA, TheBestofUSA.cz, přidává nové a nové zboží. A nejsou to už jen nápoje. Ke všem možným AriZonam, u kterých už jsou v nabídce i chipsy a nachos ve snackboxech za 49Kč, se nově přidávají všemožné chipsy Pringles za 89,–. Od Starbucks pak trojice ledových káv Frappuccino za 79,–. A chystají se sladkosti jako Oreo apod. Kompletní nabídku naleznete zde, my se podíváme na CocoNutz!

the-best-of-usa-new-eshop-cz-mtn-dew-game-fuel-arizona-pepsi-sprite-coca-cola-sunkrist-logo

CocoNutz Pina Colada – Jó, americké alkoholické limonády, to už známe. Většinou jsou dost silné a po vypití několika loků má člověk pocit, že po celé plechovce bude vypadat opravdu pěkně :) Pina Colada v podani CocoNutz je samozřejmě více kokosová, ananas pak jen lehce dotváří chuť, aby to připomínalo onen slavný koktejl. V tomhle případě to dává smysl a jako „odpůrce“ kokosových věcí musím říct, že tady mi kokos fakt nevadí. Celkově je CocoNutz příjemné sladký a překvapivě dobrý. Jen si prostě musíte dávat pozor, abyste po jedné plechovce neodpadli. Ono vypít 680ml 8% vol. alkoholu dá u takového nápoje zabrat víc, než u piva :)

 

Novinky v prodeji: Firebird, RB Tropical, Granát, Maximal-G...

Říká se, že to nejdůležitější se na poli energetických nápojů odehrává na začátku sezóny, tedy s blížícím se létem. V posledních letech se ale vše posouvá a nejvíce novinek se objevuje spíš v prvním čtvrtletí. Stejně jako loni jsme se tedy rozhodli pro velký souhrn novinek v obchodech a rovnou přidáme tipy na zajímavé akce. Už třeba proto, že Semtex Granát a Monstery Ultra končí s exkluzivitou a od 1.3. míří do všech obchodů!

red-bull-tropical-summer-yellow-energy-drink-firebird-cranberry-penny-markets

GranátUltra tak brzy seženete všude. Na Monstery má reklamu třeba Albert. Red Bull před pár dny změnil Summer na Tropical. V Penny na něj bude akce a jelikož jej normálně nemají, tak dovezou rovnou nový plech. Ve stejném obchodě se tento týden začal objevovat také nový Firebird Cranberry (Blueberry brzy?). Nějakou chvíli už mají Firebird Sugarfree a Maximal-G. Oba naleznete i v Bille, druhý jmenovaný navíc od zítra v akci:

maximal-g-billa-penny-market-energy-drinks

Trabantí Big Shocky! už jsou k vidění tak často, že to ani nemůžeme vypsat. Ve velkém Tescu byly do včera v akci, v té je od 2.3. nahrazuje akce na Semtexy. V letáku je navíc použita vítězná hvězda za Vzhledovku v anketě Energy Drinky roku 2015, což nás mile potěšilo. Přesto ještě nemáme všechny zajímavé novinky za sebou, spíš naopak. Tiger nejspíše přivede redesign a dost možná něco nového. Nechme se překvapit…

semtex-exclusive-energy-drink-champagne-forte-original-cactus-reklama-promo-tesco-vzhledovka-roku-2015s

Novinky jsou v obchodech, ale co bude dál? Moc toho zatím nevíme, nebo nemůžeme prozradit. Rockstar letos chce zažít mnohem lepší sezónu a tak věříme, že do sbírek přidáme nějaké nové plechovky. Monster po Ultra vypustil ve velkém i Rehab Energy Iced Tea a my doufáme v redesign Ripper/Khaos a dost možná v Punch. Semtex a Big Shock! neustále něco kutí, sezóna vše ukáže. Sledujte Energy-Drinks.cz a vše se dozvíte!

 

Skončí Simpsonovic X Drink? Výrobce propaguje jen krtečka

Když jsem začínal sbírat plechovky od energetických nápojů, tak se v ČR začala objevovat novinka v podobě značky X No Commerce. Klasika, hořký bitter lemon a nezajímavý zelený čaj v „nekomerčních“ plechovkách doplnila po čase verze cola. S přesunem výroby do Polska se zhoršil obsah ještě víc a od oného hesla No Commerce se přešlo na velké spojení s oblíbeným seriálem The Simpsons. A to byl dost možná začátek konce.

x-drink-tropic-aloha-raspberry-original-green-tea-cola-green-tea-bitter-lemon-the-simpsonss

Při spojení se Simpsonovými tu byl příslib dalších nových příchutí Tropic a Raspberry. Ty ani přes odsun nikdy nedorazily a po 2,5 letech se zdá, že se Lízy a Marge na plechovkách už nikdy nedočkáme. Xko mizí z míst, kde bylo v prodeji odjakživa a výrobce již propaguje jen své produkty pro děti s krtečkem. Licence na značku The Simpson musela být docela drahá a Xko se nikdy moc neprosadilo. Nejspíš tedy brzy úplně zmizí z trhu.

 

Golden Bear Lemonade - Skvělé citronády konečně v ČR

Značka AriZona, to je v USA pojem znamenající několik různých řad nápojů. Od klasických AriZon přes různé série, např. před pár dny testované smetanové sodovky Soda Shaq až po další zajímavosti. Skoro všechny teď můžeme sehnat i v ČR a to díky e-shopu TheBestofUSA.cz. Postupně vám přinášíme recenze a představení jednotlivých nových produktů s tohoto shopu a dnes se podíváme na sérii Golden Bear Lemonade.

jack-niclaus-golden-bear-lemonade-mint-original-10-calories-pink-strawberry-mangos

U nápojů AriZona Golden Bear neznamená popisek Lemonade limonádu, jak by každý čekal. Správným významem je doopravdy „citronáda“ a tak Golden Bear taky chutná. Všechno jsou to sladké citronády dost podobné žlutému Monsteru Rehab Lemonade. Jediným rozdílem je ta slabá dochuť na pozadí. U testované varianty Mint byla máta cítit opravdu jen lehce a to samé nabízí i ostatní příchutě. Jedná se jen o lehké doladění každé chuti a nikoli přebití původní důležité citronády, jenž je v USA dost oblíbená. Na TheBestofUSA.cz seženete za 49,– varianty Mango, Strawberry, Strawberry FIZZ, 10 calories, Mint, Original a Pink.

 

Nový Firebird Cranberry brzy v ČR. Dorazí i Firebird Blueberry?

Koncem minulého roku se objevily první fotografie energetického nápoje Firebird s nových příchutích Cranberry a Blueberry. Tahle privátní značka prodávaná v ČR v řetězcích skupiny Rewe, tedy Penny a Bille, se dost možná inspirovala u Red Bullu a vyrobila brusinkovou a borůvkovou příchuť svého energy drinku. Chybí tedy jen limetka, ale kdo ví, třeba taky bude. Netrvalo dlouho a ochucené novinky míří na náš trh.

firebird-energy-drink-cranberry-blueberry-lime-250ml-penny-market-billas

Penny a Bille se před pár týdny objevil bílý Firebird Sugarfree, který tu kdysi byl jen jeden týdne v Penny a hromadě sběratelům utekl. Jeho návrat tak prý některé z nich potěšil, ale zároveň také naznačil, že se s Firebirdem počítá i nadále. Příchod červeného Firebirdu Cranberry tak už není moc překvapivý, v Penny bude během pár dnů. Modrý Firebird Blueberry zatím není na seznamu, no očekával bych ho také brzy :)

firebird-energy-drink-cranberry-can-penny-marketsFirebird se v ČR vedle Penny objevuje také v Bille. Jestli se novinka objeví i tam se teprve dozvíme.

 

Soda Shaq - Smetanové sodovky od Arizony konečně v ČR

Arizona pro své podsérie ráda využívá známých osobností, jenž se pak objevují na plechovce. U „smetanových sodovek“ Soda Shaq využilo AZko basketbalisty a zlatého medailisty z olympiády v Atlantě 1996, Shaquilla O'Neala. Soda Shaq opravdu chutná jako krémová sodovka a záleží jen na tom, jakou příchuť si vyberete. Na e-shopu ThebestofUSA.cz teď seženete všechny verze – Original, Strawberry, Orange a Blueberry a Zero.

soda-shaq-arizona-cream-soda-vanilla-strawberry-blueberry-orange-shaqazona-shaquille-oneal-cans

Námi testovaný Blueberry nebyl nic moc a borůvky by v něm člověk hledal celkem marně. Naopak Orange dost zaujal a osvěžil svou příjemnou pomerančovou chutí. A když si vezmete, že na ThebestofUSA můžete za skvělých 49,– pořídit také 695ml jahodovou a originální vanilkovou příchuť, popř. 340ml vanilkovou verzi Zero, tak můžeme Soda Shaq jen doporučit. Tenhle přírodní (All Natural) nápoj seženete na e-shopu TheBestOfUSA ve všech příchutích z USA, takže určitě ochutnejte. Tedy pokud vám chutnají smetanové sodovky :)

 

Black Monster přidává třetí příchuť. Tu, co u nás celkem mizí...

Jak už jistě víte, Monster se v Rusku nemůže jmenovat Monster a tak je tam tak trochu „na černo“ jako Black Monster. Po letech, kdy byl k sehnání jen stěží, se vrátil v plné síle a přidala se varianta Black Monster Assault. Original a Assault z Ruska teď můžete zakoupit na našem e-shopu v sadě. Co je ale u Black Monsteru nového? Přidává se třetí příchuť a to Khaos! Zajímavé je, že právě Khaos nejen v ČR „mizí“. U nás, v Německu i v dalších zemích začíná být těžko k sehnání. Těžko říci proč, ale v Rusku naopak začíná – jako Black Monster Khaos!

black-monster-khaos-energy-drink-can-russia-different-designs

English: All new Black Monster Khaos for Russia. It's third flavor for this country with Regular and Assault.

 

Red Bull Summer v ČR/SR neskončí, ale přejmenuje se

Tahle zpráva samozřejmě nejspíš nebude platit jen pro ČR a SR, ale dění na domácím trhu nás samozřejmě zajímá nejvíce. Jak jistě víte, tropický Red Bull The Summer Edition byl původně na trh přiveden jako limitovaná edice a všude bylo heslo „jen toto léto“. Těžko tomu uvěřit, když tuhle příchuť otestovali v Rakousku už o rok dříve a byla úspěšná, že jo? Na jednu stranu to byla pravda, na tu druhou stranu naštěstí Summer „zůstane“.

red-bull-czech-slovakia-can-plechovka-tropical-the-edition-not-summer-energy-drink-2016s

Ono prodávat „léto“ po celý rok i když venku mrzne až praští, to prostě nejde. Jak z toho ven? Určitě si pamatujete, že v některých zemích dostal Summer jiný název už při příchodu na trh – buď logické označení Yellow, tedy označení zapadající do série ochucených Red Bullů, nebo méně logický název Tropical, což je spíš popisek příchuti. A tak už v těchto dnech můžete v ČR a SR narazit na „nový“ Red Bull The Tropical Edition.

Fotografie nového CZ/SK Red Bullu Tropical pochází z velkoobchodu TREK Nápoje v Berouně, děkujeme!

 

Red Bull The Orange Edition i v EU, jen nemá chuť mandarinek

I letos si pro nás Red Bull přichystá dost novinek a tak chce evidentně dát zapomenout na hubená léta pouze s originální příchutí. Navíc potřebuje bojovat s konkurencí a to mnohem víc než kdy dříve. Řeč není jen o vzhledových limitkách. Naopak se i nadále zkouší další příchutě. A tak se k edicím Red, Blue, Silver (někde jako Lime), Summeru (Tropical, Yellow) přidává Summer Kiwi, mandarinkový Orange a… pomerančový Orange!

red-bull-the-orange-edition-flavor-can-uk-new-europe-2016s

Red Bull dnes oznámil příchod oranžové edice Red Bull The Orange Edition do Anglie. Taková edice už existuje v Americe, kde obsahuje mandarinkový energy drink. V Evropě se ve stejně vypadající plechovce dočkáme jiného obsahu, který k označení Orange patří dvojsmyslně – je oranžový a pomerančový. Budou v tom tedy trochu zmatky, když má stejná edice jiný obsah, ale pro EU očekávejme pomerančový obsah :)


English: All new Red Bull The Orange Edition for United Kingdom! It's not the same Orange Edition as in USA, because the UK one has not tangerine flavor, but orange flavor, so it's orange in Orange. Now in UK, but i expect The Orange Edition in other European countries. Maybe in „Summer“? :)

 

Melounový Watt přidává do příchuťe špetku angreštu

Když jsme před rokem a nějakými týdny k tomu psali článek o tom, že jsou energy drinky s melounovou příchutí žádaným snem zákazníků, tak rozhodně nikdo nečekal takový boom. V té době jsme samozřejmě věděli jednu věc, jelikož jsme byli u vývoje Big Shocku! Watermelon a tak bylo jasné, co se poté objeví. Melounových novinek je mnohem víc. Poslední novinka v podobě Wattu navíc k melounu přidá chuť angreštů! Jak asi bude chutnat?

 

Chystá Monster broskvový Muscle Peaches and Cream?

Málokdy píšeme články bez podloženého zdroje v podobě obrázku plechovky nebo alespoň něčeho, co nám danou věc vysloveně potvrdí. Tentokrát uděláme výjimku, protože tuhle věc tvrdí už pár dní americký rapper Riff Raff. V lednu se v USA konala zajímavá akce pro lidi, co tráví celé dny ve fitku a Monster tam nemohl se svou sérii Muscle chybět. Riff Raff se nechal vyfotit s novějším Musclem Banana a dodal nějaké informace navíc.

monster-muscle-banana-riff-raff-peaches-and-cream-peach-panthers

„Monster Muscle bude mít brzy pár nových příchutí – Peach Panther Peaches & Cream a taky Banana“. Jasně, banánový Muscle už známe a rapper ho drží na fotce… Ale co ten Muscle Peaches & Cream? Označení Peach Panter asi neponese, to je jen Riff Raffovo stejnojmenné album. Broskovo-krémový (smetana, šlehačka…) Muscle by mohl dávat smysl. K čokoládovému, vanilkovému, jahodovému a banánovému by se měl přidat brzy.

 

Maximal-G novým energy drinkem v Penny Marketu a Bille

Možná už jste na něj narazili, tak nás za to když tak nekamenujte :) V některých českých Penny Marketech je totiž už od ledna, v jiných se zatím vůbec neobjevil. Řeč je o energetickém nápoji Maximal-G, který si nechal vyrobit Penny Market v Německu a teď se dostal přes hranice i do našich Penny Marketů a Billy. Není to žádná výhra, za dvacku spíš jen další plech do sbírky, ale aspoň něco ne? Navíc se objevují také na Slovensku

maximal-g-energy-drink-germany-penny-market-rewe-czechv2s

 

Monster Gronk zrušen? Kdepak! Známe jeho chuť a příběh

Před pár dny se na Ebay objevila plechovka slibovaného Monsteru Gronk bez vršku. Prodejce jí prý vyhrabal „ze šrotu“, protože se nakonec něco pokazilo a tahle edice nebude, což rozvířilo diskuzi. Samozřejmě to byl jen obchodní tah daného prodejce, aby z toho vytřískal co nejvíc. Plechovku sebral na lince a příběh si vymyslel. Monster Gronk totiž doopravdy bude a my k němu máme celou řadu zcela nových informací.

monster-energy-gronk-rob-gronkowski-limited-edition-signature-can-player-nfl-new-england-patriots-flyers

Monster Gronk vzniká ve spolupráci s hráčem amerického fotbalu Robem Gronkowskim. 26 letý „Gronk“ hraje v NFL za New England Patriots. Už teď legendou a Monster se s ním rozhodl spojit síly za účelem vzniku limitované edice, která přitáhne lidi stejně, jako varianta The Doctor v Evropě. Monster se netají tím, že jen a díky tomuto spojení může na plechovce využít stejnou kombinaci barev, jako má jejich hlavní konkurent – Red Bull.

monster-energy-gronk-rob-gronkowski-limited-edition-signature-can-player-nfl-new-england-patriots-descriptions

Volně přeložený příběh: „Rob Gronkowski je bestií na hřišti a párty zvířetem mimo sezónu. Jinými slovy je to pravej „Monster“ týpek. S kým jiným by jsme se měli spojit v naší poslední profesionální práci? Gronk! Přepracovaná chuť a prověřená energetická směs přináší ten správnej hukot, tak jak to dokáže jenom Monster.“

monster-energy-gronk-rob-gronkowski-limited-edition-signature-can-player-nfl-new-england-patriots-storys

Popsaná chuť novinky je pořád celkem tajemná. Prý „Méně sladká chuť v evropském stylu“ s „novým pohledem na tradiční příchuť energy drinků“. Barva obsahu má připomínat whisky a vše tak nasvědčuje tomu, že Monster do limitky nedá žádnou příchuť, ale prostě jen pozměněnou a méně sladkou variaci na klasického zeleného Monstera. V USA jde do prodeje 28.3 a do EU nikdy oficiálně nezamíří. Můžeme jen doufat v Candy apod.

monster-energy-gronk-rob-gronkowski-limited-edition-signature-can-player-nfl-new-england-patriots-youngest-87s

English: The Monster Energy Gronk with NFL player Rob „Gronk“ Gronkowski is not discontinued as the seller on ebay said. It's still on the go and hits stores in 28. march. You can find other info as can story, flavor description etc. on pictures. Interesting is that monster use this partnership as official path how to use same color palet (silver-blue-red) as primary competitor on US market (yes, it's Red Bull…)

 

Candy Store otevírá 2 nové pobočky + Co chystá dál?

The Candy Store jsme na Energy-Drinks.cz už nějakou dobu nepsali. V poslední době se totiž vše zaměřuje především na expanzi a tak jsme se dočkali několika dalších poboček. K prodejnám na Andělu a v Pardubicích se během druhé poloviny února přidají další dvě. Již tuto sobotu 20.2 dojde ke slavnostnímu otevření pobočky v Hradci Králové. A pokud se nic nepokazí, naváže hned v pondělí 22.2 i pobočka v Českých Budějovicích!

the-candy-store-pragues

Když se podíváme na mapu, tak by to ještě chtělo pobočku někde u Liberce a u Ostravy a už to bude pěkně zaplněné. Vedle baráku každý sice Candy mít nebude, ale tahle expanze se nám opravdu líbí. A co zahraničí? No i tomu bych věřil. Přesuňme se od nových poboček zpátky k energy drinkům. Po otevření zmiňovaných poboček by měl být konečně čas také na plechovky. Jaké to budou se dozvíte během března ;)

 

The best of USA: Nové limonády Golden Bear a další novinky

Před koncem minulého roku představený e-shop The best of USA přináší zajímavé novinky! Podle našich informací se totiž rozhodli rozšířit sortiment o celou hromadu dalších věcí. Na přesný seznam novinek si budete muset ještě chvíli počkat, ale už teď se na shopu ThebestofUSA.cz objevují první kousky.

golden-bear-lemonade-original-10-calories-pink-lemonade-mango-mint-strawberry-etc-680mls

Zatím jsou to americké limonády značky Golden Bear v 680ml plechovkách v 7 různých příchutích – Strawberry, Strawberry FIZZ, Pink Lemonade, Original, Mint, Mango a 10 calories. Další příval novinek bude zanedlouho. My si opět chystáme recenze, ale jen náhodným výběrem. Ochutnat všechno prostě nejde :)

 

Melounová příchuť je úspěšným hitem, nově jej má i Watt

Včera jsme tak trochu postrašili s tím, že onou dlouho slibovanou novinkou od Wattu bude jen oblíbená jablečno-hrušková příchuť bez cukrů v podobě Apple & Pear Zero. Naneštěstí Watt přislíbil novinky dvě a tou druhou bude melounový Watt Watermelon, k němuž ještě není pořádný obrázek. Na náhledu plechovky ale část názvu vykukuje. Navíc je vidět i „Go..“, bude to tedy kombinace Watermelon-Goji? To se dozvíme brzy.

watt-energy-drink-buszesz-can-hungary-watermelon-goji-juices

Melounová příchuť energy drinků tak zažívá velký boom. Dříve jej nabízel jen polský V-Max, na který úspěšně navázal náš Big Shock! Později se přihlásil Rockstar s Freeze Watermelon v Německu a UK + variantou Pure Zero Watermelon v USA. Přidal se i Russian Power, Shark, Mtn Dew a nyní Watt. Bude tedy melounová příchuť letos nejčastější? Dal bych ruku do ohně za to, že letos bude nějaký další meloun i v ČR :)

Před 15 měsíci byla melounová příchuť žádaným snem zákazníků. Teď zažívá opravdový boom!

 

Watt krade cukry oblíbeným příchutím = Watt Apple Pear Zero

Maďarský Watt už pomalu od přelomu roku láká na chystanou novinku. Čekali jsme všelico a ani v půlce února není oficiálně odhaleno. Ovšem neoficiálně už se objevila první fotografie této novinky a místo další zajímavé příchutě je tu jen nepříjemné zklamání. Jak známo, Maďarsko je zrovna zemí, ve které se verze Zero bez cukrů zkouší ve větším. A když to zkouší vedoucí Hell, tak proč ne konkurenční Burn, Bomba a třeba právě Watt…

watt-apple-pear-zero-sugar-calories-energy-drinks

Hell to alespoň zkouší ve zcela neznámých příchutích, v tomto případě je to jahodový Hell Zero Strawberry, a tak má na co „nalákat“. Watt místo toho jde cestou existující oblíbené varianty ochuzené o cukry. No to nepotěší. Vzali tedy jablečno-hruškový Watt Apple Pear a udělali z něj Watt Apple Pear Zero. Kdy tohle skončí? :(

 

Rockstar Ginger Brew - Nový zázvorový ED ve zlatém plechu

Rockstar to na začátek roku sype na trh jakoby se nechumelilo. V USA si teď vymysleli novou zlatou plechovku se zázvorovým obsahem, jenž bude nejspíše dost podobný australskému Rockstaru Ginger Beer. Pokud tedy nebude úplně stejný :) Povedená zlatá plechovka Rockstaru Ginger Brew bude ze začátku limitkou pro zatím neznámý řetězec obchodů, ale co z toho, my stejně nejsme v USA. Tohle každopádně chceme ochutnat.

rockstar-ginger-brew-energy-drink-gold-can-usa-2016-plus-revolt-citrus-killer-watermelon-pure-zeros

English: All new gold Rockstar Ginger Brew for USA, which is similar to australian Rockstar Ginger Beer.

 

Kávové Rockstar Roastedy nakonec v ještě jiném vzhledu!

Dostávají se nám pod ruce naprosto oficiální materiály, podle kterých připravíme článek, a pak se najednou na oficiálních stránkách objeví nové plechovky vypadající ještě trochu jinak. Kávové Rockstar Roastedy už si prošly celou řadou změn, které jsme popsali ve článku odhalující nový kabátek pro Roasted Mocha a Light Vanilla. Jenže teď se zdá, že do výroby došel ještě trochu jiný vzhled. Líbí se vám víc, než ten předchozí?

rockstar-roasted-energy-coffee-light-vanilla-mocha-225mg-milk-can-2016-v2s

English: Few weeks old picture with new design of Rockstar Roasted Mocha and Light Vanilla is probably „work in progress“ because there is new picture from official RR website with different design. Which one is better?

 

Mello Yello mění design, soft od Coca-Coly teď vypadá skvěle

Mello Yello je oblíbený americký soft, který díky dovozu v klidu seženeme i u nás a to třeba v Candy nebo u vietnamců. Tuhle sodovku s příchutí citrusů, tedy citrónu, limetky a pomeranče, vyrábí Coca Cola už dlouhá léta a tak není divu, že je v USA tak oblíbená. Jen ten design vypadá téměř stejně jako při uvedení na trh v roce 1979, kdy přišel jako konkurence proti Mountain Dew od Pepsi. Letos se naštěstí dost změní:

mello-yello-citrus-flavored-soda-lime-lemon-orange-redesign-2016s

Redesign Mello Yello je moderní a zároveň jednoduchý. Po těch letech na trhu si své příznivce změnou designu neodláká, hlavně když chuť zůstává zcela stejná. No a nějaké nové tímhle naopak zcela jistě naláká. Náhled je sice na 500ml plechovce, tou hlavní ale samozřejmě pořád zůstává menší 355ml variantě. Změny se dočká také varianta Zero, která bude mít černé pozadí se stříbrným logem a nápisem Mello Yello.